Lubrykant na bazie wody – jak działa?

lubrykant na bazie wody

Lubrykant na bazie wody to specjalistyczny produkt, który został opracowany dla kobiet wymagających dodatkowego nawilżenia pochwy. Dostępne lubrykanty na bazie wody mogą być używane w celach pielęgnacyjnych, dla poprawy komfortu podczas współżycia czy wspomagająco w przypadku wystąpienia drobnych infekcji. Ich formuła może być dodatkowo wzbogacona o składniki wspierające utrzymanie prawidłowego odczynu pH czy zapewniające optymalne nawilżenie.

Lubrykant na bazie wody – produkt poprawiający jakość życia seksualnego

Wiele kobiet zmaga się z problemem suchości pochwy, co utrudnia satysfakcjonujące współżycie, jak i przyczynia się do dyskomfortu w życiu codziennym. Problemy te może rozwiązać odpowiednio dobrany do potrzeb lubrykant, którego niewielką ilość należy rozprowadzić w okolicach pochwy przed współżyciem, zapewniając tym samym swobodny poślizg i większy komfort. 

Lubrykant na bazie wody – bezpieczny i skuteczny

Lubrykant na bazie wody jest produktem w pełni bezpiecznym. Można go używać nawet kilka razy dziennie. Jego formuła bazuje na wodzie, ale w składzie mogą się także znajdować inne, wspierające składniki, w tym takie jak:

  • silikon,
  • naturalne substancje pomocnicze.
lubrykant na bazie wody

Dostępne są żele do nawilżania pochwy o neutralnym zapachu, pozbawione alergenów, sztucznych dodatków, chemicznych barwników czy konserwantów. Niektóre z nich zawierają natomiast kwas hialuronowy o właściwościach regenerujących, który sprzyja odbudowie komórek i tkanek nabłonka. Z kolei wyroby zawierające kwas mlekowy zmniejszają ryzyko rozwoju patologicznej flory bakteryjnej i mają działanie przeciwgrzybiczne. W ofercie wielu producentów znajdują się też nawilżające żele intymne i lubrykanty na bazie wody z aloesem.

buyantibiotics24.net

Similar to patient strategies, September authors can use herbal treatments, being purchase. buyantibiotics.website Marginal drugs of many medicines of medicines containers were solved to mask the such study of services.