Jak poprawić jakość życia erotycznego? W jaki sposób zażegnać rutynie w związku?

wibratory erotyczne

Polskie społeczeństwo jest coraz bardziej świadome swoich potrzeb seksualnych, jeszcze do niedawna liczył się sam stosunek jednak teraz równie ważna jest jakość. Seksuolodzy zwracają uwagę, że nadal niestety obecne są pewne szkodliwe stereotypy jednak coraz bardziej są zwalczane, gdyż w ten oto sposób Polacy mogą jeszcze pełniej cieszyć się aktem miłosnym. 

Jakie są najbardziej szkodliwe stereotypy? 

Polacy uważają często że skoro partnerka chce seksu z gadżetami erotycznymi to znaczy, że oni już nie wystarczają. Pamiętaj o tym że jeśli Twoja partnerka proponuje Ci wspólną zabawę z gadżetami erotycznymi nie uważa że się nie nadajesz lecz chce byście oboje zaznali zwiększonej rozkoszy. Warto postawić na sprawdzone wibratory erotyczne jak te pod tym linkiem, fakt ich użycia podczas stosunku nie wiąże się z tym że sobie nie radzisz, lecz Twoja kobieta chce być po prostu lepiej zaopiekowana a połączenie Twojego penisa z wibratorem potrafi często zdziałać cuda. Odważne kobiety mogą w ten oto sposób przeżywać zarówno seks oralny jak też analny. 

wibratory erotyczne

Na jaki prezent dla partnerki się zdecydować? 

Wiedz, że wibrator okaże się świetnym pomysłem na prezent pod warunkiem jednak, że świetnie znasz partnerkę i masz świadomość czego najbardziej potrzebuje w tej konkretnej chwili, czy będzie to wibrator:

  • klasyczny;
  • łechtaczkowy;
  • analny;
  • realistyczny;
  • wibrator motylek;

Ostatnimi czasy zyskują na popularności wibratory motylki, zwłaszcza ceniony jest wibrator do stymulacji łechtaczki i punktu G, który możesz zaofiarować swojej partnerce bez względu jak duże doświadczenie ma w używaniu wibratorów. Rytm pracy tego gadżetu będzie za każdym razem dopasowany do zindywidualizowanych potrzeb kobiety, jest ponadto niezwykle dyskretny przez co daje możliwość używania go w praktycznie każdym miejscu.