Rutyna w łóżku? Kajdanki erotyczne na pomoc!

kajdanki erotyczne

Do wielu relacji po jakimś czasie wkracza ona. Pojawia się przypadkowo i nieśmiało, a potem raptownie zaczyna towarzyszyć partnerom. Nie ma znaczenia staż związku, chociaż zwykle wybiera te, które trwają dłużej. Rutyna, bo o niej mowa skutecznie odbiera radość z seksu. Jednym z pomysłów na pozbycie się jej z relacji są zabawki. Kajdanki erotyczne mogą skutecznie ożywić momenty zbliżeń i zamienić seks w niezwykłą przygodę.

Jak wybrać kajdanki erotyczne?

Kajdanki erotyczne wbrew pozorom są jedną z zabawek, które szczególnie się sprawdza na początku przygód z gadżetami. Skutecznie pozwalają pozbyć się nudy, a także dla wielu osób są wstępem do przygody z BDSM. Niezależnie od preferencji partnerów mogą pomóc zbudować niesamowitą atmosferę w łóżku, a także dodać mnóstwo pikanterii zbliżeniom.
W sklepach można znaleźć mnóstwo różnego typu kajdanek erotycznych:

  • Klasyczne kajdanki erotyczne obszyte są miękkim futerkiem – najczęściej w kolorze czarnym, różowym lub czerwonym. Są mile w dotyku, a dzięki materiałowi, z którego są wykonane dodatkowo drażnią receptory nerwowe na nadgarstkach i pozwalają na nowe, intensywne wrażenia.
  • Skórzane kajdanki erotyczne – dla miłośników seksu BDSM
  • Metalowe kajdanki erotyczne  – przypominające te policyjne.

Oprócz tego można zdecydować się także na kajdanki erotyczne, które można dopasować do nadgarstków, a nawet takie, które świecą w ciemnościach.

Kajdanki erotyczne – jak z nich korzystać?

Najważniejsza jest odpowiednia atmosfera w sypialni lub w innym pomieszczeniu. Partnerzy powinni sobie ufać i chcieć wprowadzić kajdanki erotyczne do swojej sypialni. Założenie kajdanek erotycznych może być traktowane jako początek gry wstępnej, ale mogą się one także pojawić później. Zabawkę zakładamy na jeden z nadgarstków partnera/ki i przypinamy do obręczy łóżka. Drugim pomysłem jest skrępowanie obu nadgarstków przy użyciu kajdanek. Dodatkowo można również założyć opaskę na oczy partnera. Reszta zależy już od fantazji obojga.