Stymulator łechtaczki — lepszy niż sprawny kochanek!

Wibrator łechtaczkowy oddziałuje na najbardziej wrażliwą część kobiecego ciała. Według statystyk większość orgazmów, jakie przeżywa piękna połowa ludzkości, pochodzi właśnie z takiej stymulacji. Łechtaczka podczas podniecenia jest jeszcze bardziej wrażliwa niż główka penisa. A specjalne seks zabawki dają emocje, których nie da się uzyskać w żaden inny sposób.

Stymulator łechtaczki — lepszy niż sprawny kochanek!

Zazwyczaj wibrator łechtaczkowy jest podobny do zwykłego, małego wibratora. Jest wygodny do trzymania w dłoni i łatwy do schowania w razie potrzeby. To niesamowite urządzenie napędza setki tysięcy kobiet na całym świecie, a wszystko dlatego, że żaden kochanek nie może równać się z możliwościami tej zabawki. Jest to naprawdę jedna z najlepszych zabawek do kobiecej masturbacji, a w szczególności do pieszczot łechtaczki!

Odmiany wibratorów łechtaczkowych

Producenci zabawek dla dorosłych stale poszukują nowych rozwiązań. Dlatego też możliwe jest oddziaływanie na łechtaczkę na różne sposoby. Konwencjonalnie, wszystkie masażery łechtaczki dla kobiet są podzielone na następujące rodzaje:

  • Wibratory zewnętrzne. Są to urządzenia, za pomocą których można dotknąć pożądanego obszaru. Występują w różnych kształtach i rozmiarach. Ich głównym działaniem jest wibracja z różnym wzorem i intensywnością. Do takich modeli należą masażery lub mini wibratory. Takie rzeczy można wykorzystać do pieszczot innych miejsc, takich jak sutki czy krocze. Jednak przedmioty te rzadko nadają się do wprowadzenia do ciała.
  • Bezkontaktowe stymulatory łechtaczki. Specjalne urządzenia, które nie wibrują, ale wytwarzają drgania powietrza. Taki efekt jest bardzo podniecający, orgazm może przyjść w ciągu kilku sekund. 
  • Wibratory do podwójnego działania. Maksymalna przyjemność , jaką kobieta może uzyskać ze stymulacji kilku stref erogennych. Dlatego też pieszczoty łechtaczki są często łączone z masażem pochwy.