Erotyczna zabawka – pas cnoty

pas cnoty męski przezroczysty

Pas cnoty to erotyczna zabawka, jaką znajdziemy w sklepach online. Gadżety łóżkowe doskonale urozmaicą nasze życie i dodadzą mu pikanterii. Z pasa cnoty skorzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jakie zalety mają intymne gadżety? Dlaczego warto na nie postawić? Czym się cechuje pas cnoty dla kobiet?

Męski i damski pas cnoty

pas cnoty męskiOkazuje się, że między XII a XIX pas cnoty był urządzeniem, jakie stosowano w Europie w celu powstrzymywania kobiet od masturbacji i cudzołóstwa. Zazwyczaj przedmiot był wykonywane z metalu i miała za zadanie ciasno obejmować kobietę w talii. Przyjmował formę skórzanego pasa lub poziomego drutu. Po założeniu pas zamykano na zatrzask

, który bazował na zamku z kluczem. Aktualnie pasy cnoty są erotycznymi zabawkami, jakie dają sporo radości kochankom. Pas cnoty dla kobiet pobudza zmysły i sprawia, że mężczyźni chcą więcej. Erotyczne gadżety cieszą się zatem sporym uznaniem na rynku, a ciekawą ofertę można zobaczyć nawet tutaj. Nie zapominajmy o tym, że pas noty męski także daje sporo wrażeń i emocji.

Majtki cnoty

Męski pas cnoty, jak i modele damskie, z powodzeniem zakupimy w internetowych sklepach z gadżetami erotycznymi. Sex-shopy oferują coraz ciekawsze rozwiązania, które przypadną do gustu każdemu odbiorcy. Od tej pory życie łóżkowe będzie pełne pikanterii i miłości, a my raz na zawsze zapomnimy o rutynie i nudzie. Efektowne pasy cnoty nie tylko ciekawie się prezentują, lecz także pobudzają zmysły. Podczas doboru zastanówmy się, jakie majtki cnoty wpisują się w nasze fantazje. Tak szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie erotyczne zabawki dla siebie i partnera.

Po pasy cnoty chętnie sięgają miłośnicy BDSM oraz osoby lubiące relacje dominujące i uległe w łóżku. Łatwość zakupu jest ogromnym atutem.