Darmowa wysyłka powyżej 99 zł!

UWAGA: Możliwość dokonania zakupów na stronie www.abcrotyki.com.pl została wyłączona. Zapraszamy do zakupów na naszą nową stronę WWW.EROS69.PL  Znjadą Państwo na niej ponad 10.000 produktów w bardzo atrakcyjnych cenach

Tabletki Penilarge powiększą penisa wzmocnią wzwód

Więcej widoków

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Zadzwoń 515208889
Napisz kontakt@abcerotyki.com.pl
Tabletki Penilarge powiększą penisa wzmocnią wzwód
149,90 zł
LUB

Dostępność: Dostępne w 24h

Wysyłka już od 7.99 zł!
Darmowa wysyłka od 99 zł!

Specyfikacja

ID: 720
Pojemność: 60 tabl.
Producent: SHS

Tabletki Penilarge to rewolucyjny suplement diety oparty na naturalnych ziołowych składnikach, który pomoże Ci powiększyć członka do rozmiaru, na który zasługujesz. Wielotorowe działanie sprawia, że budujesz swoją męskość konsekwentnie i kompleksowo. Związki zawarte w Penilarge znane są z działania na układ krwionośny penisa, który w trakcie pobudzenia działa niczym pompa powiększająca jego objętość. Penilarge gwarantuje Ci najlepszy efekt powiększania! Penilarge swoją niezwykłą skuteczność zawdzięcza efektowi synergii, uzyskanemu dzięki odpowiedniej proporcji i najwyższej, ciągle doskonalonej jakości, która pozwoli Ci wydłużyć penisa nawet o 8 cm zwiększając przy tym jego średnicę o 4,5 cm. Zapewnij przyjemność i lepszą penetrację swojej partnerce! Najlepsze i szybsze efekty uzyskuje się w połączeniu z kremem Penilarge.

  • Skład: Żeń-szeń syberyjski,Wapń,L-Arginina,Zioła,Minerały,Aminokwasy
  • Sposób użycia: Zażywać 2  tabletki raz dziennie popijając dużą ilością wody (nie  należy przekraczać zalecanej dawki dziennej)

Uwaga!

Serwis jest przeznaczony dla ludzi dorosłych!

Mam 18+ lat, wchodzę Wychodzę