Darmowa wysyłka powyżej 99 zł!

UWAGA: Możliwość dokonania zakupów na stronie www.abcrotyki.com.pl została wyłączona. Zapraszamy do zakupów na naszą nową stronę WWW.EROS69.PL  Znjadą Państwo na niej ponad 10.000 produktów w bardzo atrakcyjnych cenach

Hiszpańska mucha Cantha mocna silna i skuteczna

Więcej widoków

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Zadzwoń 515208889
Napisz kontakt@abcerotyki.com.pl
Hiszpańska mucha Cantha mocna silna i skuteczna
15,50 zł
LUB

Dostępność: Dostępne w 24h

Wysyłka już od 7.99 zł!
Darmowa wysyłka od 99 zł!

Specyfikacja

ID: 1447
Pojemność: 15 ml
Producent: COBECO

Hiszpańska mucha Cantha to bardzo skuteczny afrodyzjak , którego głównym składnikiem jest l-argina oraz witamina C. Nie posiada smaku i zapachu, można ją mieszać z napojami. Pobudza fantazje erotyczne i skutecznie potęguje doznania seksualne. Pozwala czerpać większą radość z seksu. Już 30 minut po zażyciu kobieta staje się dzika i silnie podniecona. U mężczyzny natomiast poprawia się męskość i sztywność członka. Hiszpańska mucha dzięki swoim składnikom zwiększa wrażliwość na bodźce seksualne. Sprawia, że orgazmy są jeszcze bardziej intensywne. Zawartość witaminy C powoduje, że po ukończonym seksie szybko powraca się do pełnej sprawności seksualnej aby odbyć kolejny stosunek. Skutecznie wzmaga pożądanie zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Jest to nowy produkt znanej i renomowanej holenderskiej firmy Cobeco Pharma. Producent szczyci się dużą skutecznością produktu nawet u najbardziej oziębłych partnerów.  

Sposób użycia: Na około 30 minut przed planowanym zbliżeniem dodać maksymalnie 15 kropli do dowolnego napoju i wypić. Zażywać do 3ml na dobę (15 kropel). Krople po dodaniu do napoju lub jedzenia nie zmieniają smaku więc możesz je bezpiecznie stosować.

Uwaga!

Serwis jest przeznaczony dla ludzi dorosłych!

Mam 18+ lat, wchodzę Wychodzę