Darmowa wysyłka powyżej 99 zł!

UWAGA: Możliwość dokonania zakupów na stronie www.abcrotyki.com.pl została wyłączona. Zapraszamy do zakupów na naszą nową stronę WWW.EROS69.PL  Znjadą Państwo na niej ponad 10.000 produktów w bardzo atrakcyjnych cenach

Feromony męskie Love Desire 15ml bardzo silne

Więcej widoków

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Zadzwoń 515208889
Napisz kontakt@abcerotyki.com.pl
Feromony męskie Love Desire 15ml bardzo silne
59,90 zł
LUB

Dostępność: Dostępne w 24h

Wysyłka już od 7.99 zł!
Darmowa wysyłka od 99 zł!

Specyfikacja

ID: 594
Pojemność: 15 ml
Producent: Kaja

Feromony Love & Desire dla mężczyzn, cieszą się opinią mocnych feromonów, wysokiej jakości. Feromony wytwarzane są przez ciało każdego człowieka. Są to substancje lotne, których receptor znajduje się w naszych nosach. Nauka bazuje obecnie na dwóch podstawowych związkach którymi są: androstenol i androstenon, jednak feromony Love & Desire jako jedyne na świecie posiadają kolejne dwa składniki: androsteron i androstadienonSilne stężenie aż 4 feromonów oraz delikatny, świeży zapach przypadają do gustu nawet bardzo wymagającym klientom. To kompozycja mająca w sobie energię. Sprawia, że mężczyźni, którzy jej używają czują się wyjątkowi. Znajdziesz tu nuty zapachowe grejpfruta, liści brzozy, cyprysu, szałwii i paczuli. Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić maksymalne efekty porządania i podniecenia u płci przeciwnej. Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników.

  • Androstenon wzbudzi respekt do Twojej osoby. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.
  • Androsteron zbuduje Twój autorytet To najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.
  • Androstenol pomoże Ci we flircie. Jego poziom jest zwykle wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.
  • Androstadienon sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Wzbudza porządanie kobiet.

Uwaga!

Serwis jest przeznaczony dla ludzi dorosłych!

Mam 18+ lat, wchodzę Wychodzę