Darmowa wysyłka powyżej 99 zł!

UWAGA: Możliwość dokonania zakupów na stronie www.abcrotyki.com.pl została wyłączona. Zapraszamy do zakupów na naszą nową stronę WWW.EROS69.PL  Znjadą Państwo na niej ponad 10.000 produktów w bardzo atrakcyjnych cenach

Afrodyzjak hiszpańska mucha Maroc 15ml skuteczne

Więcej widoków

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Zadzwoń 515208889
Napisz kontakt@abcerotyki.com.pl
Afrodyzjak hiszpańska mucha Maroc 15ml skuteczne
14,90 zł
LUB

Dostępność: Dostępne w 24h

Wysyłka już od 7.99 zł!
Darmowa wysyłka od 99 zł!

Specyfikacja

ID: 228
Pojemność: 15 ml
Producent: Cobeco

Hiszpańska mucha Maroc. Pozwól się uwieść w tysiącu i jednej nocy. Kobiety z zasłoniętymi twarzami i zmysłowe ruchy. Najbardziej egzotyczny afrodyzjak, Hiszpańska mucha Maroc wzmacnia fantazje erotyczne. Skład preparatu ma wpływ na potęgowanie doznań seksualnych oraz przyspiesza osiągnięcie orgazmu. L-argina zawarta w preparacie wpływa na swobodny dopływ krwi do narządów płciowych, co zwiększa wrażliwość na bodźce seksualne. Zawartość witaminy C powoduje, że po ukończonym seksie szybko powraca się do pełnej sprawności seksualnej aby odbyć kolejny stosunek. Skutecznie wzmaga pożądanie zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Zawiera ponad 7 dawek!

Sposób użycia: Na około 30 minut przed planowanym zbliżeniem dodać 5-7 kropli do dowolnego napoju i wypić. Używać nie częściej niż 2 razy na dobę. Krople po dodaniu do napoju lub jedzenia nie zmieniają smaku więc możesz je bezpiecznie stosować.

Uwaga!

Serwis jest przeznaczony dla ludzi dorosłych!

Mam 18+ lat, wchodzę Wychodzę